Panel uživatele

Zahradní vozík TC3019

Zahradní vozík TC3019

Hodnocení produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Zahradní vozík TC3019, sklápěcí aždý milovník zahrady ví, že často existují situace, kdy je třeba přepravovat těžší břemena. Univerzální a odolný zahradní vozík 3 v 1 je ideální pro tento úkol - vůz, sklápěč a kolečko. SNADNÉ A BEZPEČNÉ VYPOUŠTĚNÍ Vozidlo je vybaveno bezpečným zvedacím systémem - náklad je vykládán obtokem, jednoduše tlačí držadlo proti sobě a zvedá zásobník a náklad je vyložen. Z bezpečnostních důvodů je sklápěč opatřena zámkem, který zabraňuje zvedání mísy na vlastní pěst.

1690 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do týdne

Zahradní vozík TC3019, sklápěcí

aždý milovník zahrady ví, že často existují situace, kdy je třeba přepravovat těžší břemena. Univerzální a odolný zahradní vozík 3 v 1 je ideální pro tento úkol - vůz, sklápěč a kolečko.

SNADNÉ A BEZPEČNÉ VYPOUŠTĚNÍ
Vozidlo je vybaveno bezpečným zvedacím systémem - náklad je vykládán obtokem, jednoduše tlačí držadlo proti sobě a zvedá zásobník a náklad je vyložen. Z bezpečnostních důvodů je sklápěč opatřena zámkem, který zabraňuje zvedání mísy na vlastní pěst.

DOPLŇUJÍCÍ DOPRAVA
Vozík váží až 350 kg, takže v něm můžeme snadno přepravit vše, co v něm potřebujeme. Je vhodný pro bezpečnou přepravu uhlí, dřeva, řezu rostlin, větví, hnojiv a listů.

DRUHÁ OSA
Zahradní vozík má velmi pohodlnou a praktickou rukojeť, která je chráněna pěnou. Usnadňuje tak tahání i těžkého zahradního vozíku na velké vzdálenosti. Kromě toho má řiditelnou nápravu o 180 stupňů, což usnadňuje a usnadňuje manévrování.

ČERNÁ KOLA
Má 4 vzduchová kola, která pohlcují nárazy, které usnadňují vedení a jemnější. Čerpaná kola vám usnadní výstup na příjezdovou cestu. Jako obrubník, schody atd. Tlak v pneumatikách lze nastavit snížením nebo zvýšením množství vzduchu, což umožňuje vysokou flexibilitu a nastavení na zemi.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info