PŘÍSTROJ NA OMLAZENÍ PLETI OXY CARE PRO

PŘÍSTROJ NA OMLAZENÍ PLETI OXY CARE PRO

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

PŘÍSTROJ NA OMLAZENÍ PLETI OXY CARE PRO Máte obličej plný hlubokých i jemných vrásek a už se na to nemůžete koukat? Tak se jich zbavte díky převratnému obličejovému omlazovači Oxy Care! Tento vyspělý přirozený systém péče o pleť je založen na využití blahodárných účinků čistého kyslíku, využívá oxygenii a stimulaci obličejové tkáně, omezuje vznik vrásek a jemných rýh a přitom revitalizuje pleť a zpomaluje stárnutí. Oxy Care vydává jemné pulzy, které stimulují obličej a vytvářejí obohacené kyslíkové molekuly, které mají blahodárný účinek na pokožku, protože ji exfoliují, oxygenují a čistí.

980 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do týdne

PŘÍSTROJ NA OMLAZENÍ PLETI OXY CARE PRO

Máte obličej plný hlubokých i jemných vrásek a už se na to nemůžete koukat? Tak se jich zbavte díky převratnému obličejovému omlazovači Oxy Care! Tento vyspělý přirozený systém péče o pleť je založen na využití blahodárných účinků čistého kyslíku, využívá oxygenii a stimulaci obličejové tkáně, omezuje vznik vrásek a jemných rýh a přitom revitalizuje pleť a zpomaluje stárnutí. Oxy Care vydává jemné pulzy, které stimulují obličej a vytvářejí obohacené kyslíkové molekuly, které mají blahodárný účinek na pokožku, protože ji exfoliují, oxygenují a čistí.

Obličejový omlazovač Oxy Care je vhodný na každodenní použití, a to buď samostatně nebo se zvlhčujícím krémem. Na co ještě čekáte? Díky obličejovému omlazovači Oxy Care budete vypadat mladší a krásnější. Včetně návodu k použití a stylové taštičky. Rozměry: (délka x průměr) cca 17 x 5 cm. Omlazovač Oxy Care se připojuje do sítě (napětí: 220-240 V / frekvence: 50 Hz / výkon: 3 W).

www.adore-living.com

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info