Panel uživatele

Obrácený deštník InnovaGoods

Obrácený deštník InnovaGoods

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Obrácený deštník InnovaGoods,obrácený deštník InnovaGoods Gadget Cool! Tento praktický a šikovný deštník s obráceným otevíráním se postará o to, abyste nezmokli a nepocákali se třeba při nastupování do auta, protože se zavírá opačným směrem než běžné deštníky.Polyesterový povrch, kovové tyčky a gumová rukojeťObrácené otevíráníErgonomická rukojeť nechává volné ruceRychle schne a nekapePrůměr x délka: cca 98 x 80 cmNávod ve 24 jazycích (česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky)

520 Kč s DPH

Skladové číslo: V0100832

Dostupnost: Do týdne

Obrácený deštník InnovaGoods,

obrácený deštník InnovaGoods Gadget Cool! Tento praktický a šikovný deštník s obráceným otevíráním se postará o to, abyste nezmokli a nepocákali se třeba při nastupování do auta, protože se zavírá opačným směrem než běžné deštníky.

Polyesterový povrch, kovové tyčky a gumová rukojeť
Obrácené otevírání
Ergonomická rukojeť nechává volné ruce
Rychle schne a nekape
Průměr x délka: cca 98 x 80 cm
Návod ve 24 jazycích (česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info