Panel uživatele

Dávkovač piva

Dávkovač piva

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dávkovač pivadávkovače nápojů dostupné za skvělé velkoobchodní ceny! Objednávejte dávkovač piva InnovaGoods Kitchen Foodies! Praktický a užitečný pomocník na párty a oslavy. Tento dávkovač piva používá ultrazvukové vlny k přeměně běžné šumivosti piva na jemnou pěnu, která posiluje vůni, strukturu a chuť. Pomocí ultrazvuku lze kontrolovat postupnou proměnu piva, a tak se zlepšuje jeho chuť.Vyrobený z ABSModerní a elegantní designSnadné použití, sestavení i rozebráníKompatibilní s plechovkami o objemu 330, 350, 440 a 500 mlSe 2 redukcemi2 režimy:Páka stisknutá dopředu na točení pivaPáka zatlačená dozadu na tvorbu pěnyPodstavec s odkapovým žlábkem drží sklenici a zachytává zbytky piva a pěnyNa baterie (2x AA, nejsou v ceně)Přibližné rozměry: 12 x 41 x 18,5 cmNávod ve 24 jazycích (česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky)

1700 Kč s DPH

Skladové číslo: V0100868

Dostupnost: Do týdne

Dávkovač piva

dávkovače nápojů dostupné za skvělé velkoobchodní ceny! Objednávejte dávkovač piva InnovaGoods Kitchen Foodies! Praktický a užitečný pomocník na párty a oslavy. Tento dávkovač piva používá ultrazvukové vlny k přeměně běžné šumivosti piva na jemnou pěnu, která posiluje vůni, strukturu a chuť. Pomocí ultrazvuku lze kontrolovat postupnou proměnu piva, a tak se zlepšuje jeho chuť.

Vyrobený z ABS
Moderní a elegantní design
Snadné použití, sestavení i rozebrání
Kompatibilní s plechovkami o objemu 330, 350, 440 a 500 ml
Se 2 redukcemi
2 režimy:
Páka stisknutá dopředu na točení piva
Páka zatlačená dozadu na tvorbu pěny
Podstavec s odkapovým žlábkem drží sklenici a zachytává zbytky piva a pěny
Na baterie (2x AA, nejsou v ceně)
Přibližné rozměry: 12 x 41 x 18,5 cm
Návod ve 24 jazycích (česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, portugalsky, holandsky, polsky, maďarsky, rumunsky, dánsky, švédsky, finsky, litevsky, norsky, slovinsky, řecky, bulharsky, chorvatsky, slovensky, estonsky, rusky a lotyšsky)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info