Panel uživatele

Ohřívací box na jídlo X-LINE

Ohřívací box na jídlo  X-LINE

Hodnocení produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnocení:

Ohřívací box na jídlo X-LINEElektrický ohřívač pro více potravinRychlá příprava pařeného jídlaPohodlné zahřívání hotového jídlaKompaktní velikost - skvělé pro malou kuchyň nebo kancelářKrátká doba na ohřátí jídla - asi 30 minut2 keramické nádoby (2 x 0,5 l)Taška pro přenášení zařízení v sadě

899 Kč s DPH

1050 Kč s DPH Sleva 151 Kč

Skladové číslo: MLB810

Dostupnost: Do týdne

Ohřívací box na jídlo X-LINE
Elektrický ohřívač pro více potravin
Rychlá příprava pařeného jídla
Pohodlné zahřívání hotového jídla
Kompaktní velikost - skvělé pro malou kuchyň nebo kancelář
Krátká doba na ohřátí jídla - asi 30 minut
2 keramické nádoby (2 x 0,5 l)
Taška pro přenášení zařízení v sadě
Electric Multi-Lunch Box MLB810 X-LINE je kombinací funkčnosti a mobility. Je ideální pro rychlou přípravu jídla pomocí zdravé vaření v páře a také pro pohodlné ohřívání hotového jídla. Spolehlivě a esteticky vyrobené zařízení je vybaveno topným prvkem, který umožňuje zahřívání potravin na 60 ° C za 30 minut. Multi Lunch Box MLB810 X-LINE je řešení pro lidi, kteří si cení aktivity a zdravé výživy. Díky kompaktní velikosti zařízení je perfektní v malé kuchyni nebo kanceláři.
To je nejzdravější způsob, jak připravit jídlo, během kterého nedochází ke ztrátě vitamínů a minerálů. Vaření v páře je zvláště výhodné pro ty, kteří se potýkají s nadváhou a nadbytkem cholesterolu.

VYTÁPĚNÍ
HOTOVÉHO JÍDLA
Elektrický Multi Lunch Box je ideální pro pohodlné ohřívání hotového jídla mimo domov. Díky napájení ze zásuvky 230V můžete jídlo ohřívat a udržovat jeho teplotu.

KERAMICKÉ
NÁDOBY
Sada obsahuje 2 keramické nádoby (2 x 0,5 litru) vybavené víky s datovým razítkem usnadňujícím kontrolu trvanlivosti. Celková kapacita je 1 litr.

KOMPAKTNÍ
VELIKOSTI A HMOTNOST
Multi Lunch Box je kombinací funkčnosti a mobility. Díky kompaktní velikosti zařízení je perfektní v malé kuchyni nebo kanceláři.

RYCHLÉ OHŘÍVÁNÍ
JÍDEL
Dušené produkty si zachovávají přirozenou chuť a získávají intenzivní aroma. Zařízení je vybaveno topným prvkem, který umožňuje zahřívání potravin na 60 ° C za 30 minut.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V
CENĚ
Sada obsahuje vak, který chrání transport zařízení a jídla. A také ocelové příbory v elegantním pouzdře. To vše, abyste si mohli vychutnat chuť výjimečných jídel za všech podmínek.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info