Panel uživatele

Zahradní vozík do 350 kg

Zahradní vozík do 350 kg

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

ZESÍLENÁ KONSTRUKCE - V NAŠEM NOVÉM MODELU kočárku jsme se ujistili, že jeho konstrukce byla v každém ohledu vylepšena . Zaměřili jsme se na tmavé, praktické a moderní barvy , proto byla konstrukce provedena v černé barvě. Produkt byl posílen , díky čemuž je jeho použití zcela bezpečné a zároveň funkční a stabilní .DURABLE - dobře zvládne zátěž až 350 kg . Má 4 pneumatická kola, která pohlcují nárazy, snáze a plynuleji jezdí. Nafukovací kola se vypořádají s rampou, např. Na obrubníku, schodech atd. Tlak v pneumatikách lze nastavit snížením nebo zvýšením množství vzduchu - to umožní velkou flexibilitu a přizpůsobení se zemi. Ráfky jsou vyrobeny z pozinkované oceli , díky které jsou odolné vůči korozi - budou udržovány v perfektním stavu.PRAKTICKÁ MANIPULACE 2v1 - umožňuje tahání nebo tlačení kočárku , jakož i připevnění k traktoru nebo čtyřkolce . Rukojeť má závěs, který umožní individuální přizpůsobení výšce osoby, navíc je potažena měkkou protiskluzovou pěnou, která umožňuje pevné uchopení. Kočárek bude pracovat jak pro seniory, tak dětem poskytne velkou zábavu. Ideální při čištění zahrady, stejně jako v dílně, k přepravě dřeva do domu, těžkých věcí při skladování.

2790 Kč s DPH

Skladové číslo: 9039

Dostupnost: Do týdne

Zahradní vozík do 350 kg

ZESÍLENÁ KONSTRUKCE - V NAŠEM NOVÉM MODELU kočárku jsme se ujistili, že jeho konstrukce byla v každém ohledu vylepšena . Zaměřili jsme se na tmavé, praktické a moderní barvy , proto byla konstrukce provedena v černé barvě. Produkt byl posílen , díky čemuž je jeho použití zcela bezpečné a zároveň funkční a stabilní .
DURABLE - dobře zvládne zátěž až 350 kg . Má 4 pneumatická kola, která pohlcují nárazy, snáze a plynuleji jezdí. Nafukovací kola se vypořádají s rampou, např. Na obrubníku, schodech atd. Tlak v pneumatikách lze nastavit snížením nebo zvýšením množství vzduchu - to umožní velkou flexibilitu a přizpůsobení se zemi. Ráfky jsou vyrobeny z pozinkované oceli , díky které jsou odolné vůči korozi - budou udržovány v perfektním stavu.
PRAKTICKÁ MANIPULACE 2v1 - umožňuje tahání nebo tlačení kočárku , jakož i připevnění k traktoru nebo čtyřkolce . Rukojeť má závěs, který umožní individuální přizpůsobení výšce osoby, navíc je potažena měkkou protiskluzovou pěnou, která umožňuje pevné uchopení. Kočárek bude pracovat jak pro seniory, tak dětem poskytne velkou zábavu. Ideální při čištění zahrady, stejně jako v dílně, k přepravě dřeva do domu, těžkých věcí při skladování.
OTEVŘENÁ STRÁNKA - usnadňuje plnění a vyprazdňování vozíku. Otevření nebo zavření trvá jen několik sekund. Vozík má také blokádu a držáky, které po uzavření strany brání samovolnému otevření . Jsou vysoké, což umožňuje přepravu více nákladu. Kromě toho jsme použili šedý materiál k vyložení stran mřížky . Na obou stranách má úchyty, které také umožní pohodlné odstranění obsahu. To je skvělé řešení při přepravě malých nebo uvolněných předmětů, které by mohly vypadnout sítí. Materiál je odolný, odolný proti roztržení a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je připevněna kovovými západkami, díky kterým bude důkladně vycpaná.
SPECIFIKACE - barva konstrukce: černá; barva náplně: šedá; kapacita: 250l; konstrukce vozíku: ocel; materiál ráfku: ocel; kola: čerpaná; maximální zatížení: 350 kg; rozměry (délka / šířka / výška): 96,5 / 51,5 / 51 cm; délka rukojeti: 80 cm; průměr kola: 25 cm; hmotnost vozíku: 21,9 kg; hmotnost s balením: 23,5 kg.
SPECIFIKACE :

barva konstrukce: černá
barva náplně: šedá
kapacita: 250l
konstrukce vozíku: ocel
materiál ráfku: pozinkovaná ocel
kola: čerpaná
maximální zatížení: 350 kg
rozměry (délka / šířka / výška): 96,5 / 51,5 / 51 cm
délka rukojeti: 80cm
průměr kola: 25cm
hmotnost vozíku: 21,9 kg
hmotnost s balením: 23,5 kg
ZAHRNUTA

náklaďák
vložka materiálu
Kování prvků
Přepravní vozík vydrží zatížení až 350 kg , díky čemuž v něm snadno přepravíme vše, co v něm potřebujeme. Funguje mimo jiné pro bezpečný transport řízků rostlin (také ve velkých a těžkých květináčích), přepravu půdy, dřeva a větví, hnoje, vápna, hnojiv nebo hrabavých listů . Funguje také dobře v domácí zahradě - např. Pro přepravu cihel, kamenů, nářadí.

Zahradní přívěs má velmi pohodlnou a praktickou rukojeť zajištěnou na rukojeti pěnou . Usnadňuje tahání i silně naloženého zahradního vozíku na velké vzdálenosti. Rukojeť je rozebrána - pak můžete připojit šroub k přepravnímu vozíku a získáte pohodlný přepravní přívěs - ideální pro auto, čtyřkolku, zahradní traktor nebo traktor.

Má 4 pneumatická kola, která pohlcují nárazy, snáze a plynuleji jezdí. Nafukovací kola se vypořádají s rampou, např. Na obrubníku, schodech atd. Tlak v pneumatikách lze nastavit snížením nebo zvýšením množství vzduchu - to umožní velkou flexibilitu a přizpůsobení se zemi. Ráfky jsou vyrobeny z pozinkované oceli, díky které jsou odolné vůči korozi - budou udržovány v perfektním stavu.

V NAŠEM NOVÉM MODELU kočárku jsme se ujistili, že jeho design byl v každém ohledu vylepšen. Zaměřili jsme se na tmavé, praktické a moderní barvy, proto byla konstrukce provedena v černé barvě. Produkt byl posílen, díky čemuž je jeho použití zcela bezpečné a zároveň funkční a stabilní. Přepravní vozík má síťované strany, které lze v případě potřeby otevřít - to usnadňuje nakládání a vykládání vozíku (nemusíte přenášet obsah zahradního přívěsu nahoru, což může být problematické například v případě těžkých pytlů) .

Kromě toho jsme použili šedý materiál k vyložení stran mřížky. Na obou stranách má úchyty, které také umožní pohodlné odstranění obsahu. To je skvělé řešení při přepravě malých nebo uvolněných předmětů, které by mohly vypadnout sítí. Materiál je odolný, odolný proti roztržení a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je připevněna kovovými západkami, díky kterým bude důkladně vycpaná.

Kód produktu: 9039

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info