Panel uživatele

Láhev s nádrží na vodu a jídlo pro domácí mazlíčky 2 v 1

 Láhev s nádrží na vodu a jídlo pro domácí mazlíčky 2 v 1

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Láhev s nádrží na vodu a jídlo pro domácí mazlíčky 2 v 1 Pettap InnovaGoods Home Pet! Navštivte misky a nádoby na krmivo sekci a objednejte nyní!Originální a praktická nádoba na jídlo a pití ve tvaru láhve, velmi užitečná na to, abyste snadno napojili a nakrmili své domácí mazlíčky v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Její vnitřek je rozdělen na dvě oddělené části, jedna na vodu a druhá na jídlo. Navíc dvě víčka se používají jako misky na podávání vody a jídla zvířeti. Rozmontuje se a snadno vyčistí a její uzávěr se silikonem zabrání úniku jídla a rozlití. Díky svému novátorskému přenosnému designu se šňůrou na zavěšení ji lze pohodlně vzít zavěšenou na batohu, v kapse nebo na zápěstí během procházek, výletů, cest atd.Materiál: PPBez BPAOriginální a přenosný designNádrž na vodu: 300 mlNádrž na jídlo: 200 mlVíčko - napáječkaVíčko - krmítkoSilikonový uzávěr proti rozlitíŠňůra pro zavěšeníSnadné uložení a přenosLehký a flexibilníJednoduché a pohodlné použitíSnadná demontáž a čištěníIdeální na vycházky, výlety, cestyPřibližné rozměry: 8,5 x 20,8 x 8,5 cm

449 Kč s DPH

Skladové číslo: V0103141

Dostupnost: Do týdne

Láhev s nádrží na vodu a jídlo pro domácí mazlíčky 2 v 1 Pettap InnovaGoods Home Pet! Navštivte misky a nádoby na krmivo sekci a objednejte nyní!

Originální a praktická nádoba na jídlo a pití ve tvaru láhve, velmi užitečná na to, abyste snadno napojili a nakrmili své domácí mazlíčky v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Její vnitřek je rozdělen na dvě oddělené části, jedna na vodu a druhá na jídlo. Navíc dvě víčka se používají jako misky na podávání vody a jídla zvířeti. Rozmontuje se a snadno vyčistí a její uzávěr se silikonem zabrání úniku jídla a rozlití. Díky svému novátorskému přenosnému designu se šňůrou na zavěšení ji lze pohodlně vzít zavěšenou na batohu, v kapse nebo na zápěstí během procházek, výletů, cest atd.

Materiál: PP
Bez BPA
Originální a přenosný design
Nádrž na vodu: 300 ml
Nádrž na jídlo: 200 ml
Víčko - napáječka
Víčko - krmítko
Silikonový uzávěr proti rozlití
Šňůra pro zavěšení
Snadné uložení a přenos
Lehký a flexibilní
Jednoduché a pohodlné použití
Snadná demontáž a čištění
Ideální na vycházky, výlety, cesty
Přibližné rozměry: 8,5 x 20,8 x 8,5 cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info