Panel uživatele

Fontána do bytu

Fontána do bytu

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Fontána do bytu, vnitřní fontány, 19 x 13,5 x 13,5 cmOriginální vnitřní fontána Flora Well,má malé vodní čerpadlo, které je připojeno k dodané trubce a je umístěno ve vodní nádrži. Poté je také připojen k zásuvce. Čerpadlo spouští vodu na vršek studny k čerpadlu, kde voda postupně začíná krásně běžet přes skaliska. Rostlina je tak neustále zásobována čerstvou vodou a vyvíjí se.voda opět dosáhne dna D.Jednoduše pěstujte semena rostlin podle pokynů a poté je zasuňte do nejhlubší hliněné nádoby pomocí dodaných hliněných kuliček. Zalévání se provádí automaticky skrz studnu.

950 Kč s DPH

Skladové číslo: 61400

Dostupnost: Do týdne

Fontána do bytu, vnitřní fontány, 19 x 13,5 x 13,5 cm

Originální vnitřní fontána Flora Well,
má malé vodní čerpadlo, které je připojeno k dodané trubce a je umístěno ve vodní nádrži. Poté je také připojen k zásuvce. Čerpadlo spouští vodu na vršek studny k čerpadlu, kde voda postupně začíná krásně běžet přes skaliska. Rostlina je tak neustále zásobována čerstvou vodou a vyvíjí se.
voda opět dosáhne dna D.
Jednoduše pěstujte semena rostlin podle pokynů a poté je zasuňte do nejhlubší hliněné nádoby pomocí dodaných hliněných kuliček. Zalévání se provádí automaticky skrz studnu.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info