Panel uživatele

Organizér na boty 10 ks

Organizér na boty 10 ks

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Organizér na botyŠETŘENÍ MÍSTA - už se nemusíte starat o promarněný čas hledáním druhé boty. Organizér je perfektní pomůcka, která vám pomůže udržet pořádek v šatníku . Organizér je vybaven omezovačem, který .Úložný box bude ideální pro dětské i dospělé boty s plochými a vysokými podpatky.LZE JE KOMBINOVAT DO SAD - krabice jsou konstruovány tak, aby mohly být spojeny dohromady. Po stranách mají speciální háčky, které vám umožní vytvořit malou skříňku na boty z několika krabic .SPECIFIKACE - Bílá barva; materiál: plast; množství: 10ks; rozměry (délka / šířka / výška): 37/14/24 cm; hmotnost: 1,8 kg; hmotnost v balení: 1,9 kg.SPECIFIKACEbarva: průhlednámateriál: plastrozměry (délka / šířka / výška): 37/24 / 14cmmnožství: 10kshmotnost: 1,8 kghmotnost v balení: 1,90 kg

590 Kč s DPH

Skladové číslo: 11178

Dostupnost: Do týdne

Organizér na boty 10 ks
ŠETŘENÍ MÍSTA - už se nemusíte starat o promarněný čas hledáním druhé boty. Organizér je perfektní pomůcka, která vám pomůže udržet pořádek v šatníku . Organizér je vybaven omezovačem, který .Úložný box bude ideální pro dětské i dospělé boty s plochými a vysokými podpatky.
LZE JE KOMBINOVAT DO SAD - krabice jsou konstruovány tak, aby mohly být spojeny dohromady. Po stranách mají speciální háčky, které vám umožní vytvořit malou skříňku na boty z několika krabic .SPECIFIKACE - Bílá barva; materiál: plast; množství: 10ks; rozměry (délka / šířka / výška): 37/14/24 cm; hmotnost: 1,8 kg; hmotnost v balení: 1,9 kg.
SPECIFIKACE

barva: průhledná
materiál: plast
rozměry (délka / šířka / výška): 37/24 / 14cm
množství: 10ks
hmotnost: 1,8 kg
hmotnost v balení: 1,90 kg

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info