Panel uživatele

Sportovní lahev NewSumit 1000ml

Sportovní lahev NewSumit 1000ml

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Sportovní lahev 1000ml NewSumitŠpičkový sportovní třepačka na láhev - BPA zdarma 1000 ml modrátřepačka na láhev s vodou, láhev do sportovní tělocvičny, láhev na běh, láhev s vodou 100% BPA zdarmaZDARMA PŘIDANÝ BONUS:Obdržíte také našeho průvodce „Hydratace sportovce" ZDARMA! Tento průvodce PDF vám pomůže naučit se optimální úrovně hydratace potřebné k dosažení špičkového výkonu! Naučíme vás, jak správně hydratovat, abyste dosáhli optimálních výsledků a přitom udrželi vodu na blízku! Znát správnou formu hydratace je stejně důležité jako mít velkou láhev vody!NAVRŽENO PRO AKTIVA:Od našeho ergonomického designu až po náš prachotěsný / nepropustný uzávěr, každá část našich lahví na vodu je navržena s ohledem na vás. Díky robustnímu popruhu na přenášení a speciální vrstvě reflexního materiálu, který jedinečným způsobem reaguje na své okolí, je stylový a pohodlný na nošení a každá láhev je dodávána v krabici zdarma, což z ní činí fantastický dárek!POSLEDNÍ ROZDÍL:Nabízíme stejnou čistou chuť, jakou mají tyto skleněné lahve na vodu, ale s další výhodou odolnosti proti rozbití. Naše víko odolné proti polití je zázrakem vynalézavosti a efektivity. Stisknutím tlačítka jste na cestě ke zdravé hydrataci.VYNIKAJÍCÍ LÁHEV KVALITY:V NEWSUMIT věříme, že vynikající kvalita vychází z dlouhodobého používání, používáme nejlepší materiál Tritan bez BPA a špičkovou výrobní metodu. Díky tomu je naše sportovní láhev s vodou vynikající. Náš design a kvalita v kombinaci s optimálním zákaznickým servisem z nás dělá nejlepší volbu pro prémiové plastové lahve na vodu!Přeloženo strojově

399 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Sportovní lahev 1000ml NewSumit

 

NAVRŽENO PRO AKTIVA:
Od našeho ergonomického designu až po náš prachotěsný / nepropustný uzávěr, každá část našich lahví na vodu je navržena s ohledem na vás. Díky robustnímu popruhu na přenášení a speciální vrstvě reflexního materiálu, který jedinečným způsobem reaguje na své okolí, je stylový a pohodlný na nošení a každá láhev je dodávána v krabici zdarma, což z ní činí fantastický dárek!

POSLEDNÍ ROZDÍL:
Nabízíme stejnou čistou chuť, jakou mají tyto skleněné lahve na vodu, ale s další výhodou odolnosti proti rozbití. Naše víko odolné proti polití je zázrakem vynalézavosti a efektivity. Stisknutím tlačítka jste na cestě ke zdravé hydrataci.

VYNIKAJÍCÍ LÁHEV KVALITY:
V NEWSUMIT věříme, že vynikající kvalita vychází z dlouhodobého používání, používáme nejlepší materiál Tritan bez BPA a špičkovou výrobní metodu. Díky tomu je naše sportovní láhev s vodou vynikající. Náš design a kvalita v kombinaci s optimálním zákaznickým servisem z nás dělá nejlepší volbu pro prémiové plastové lahve na vodu!

Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info