Panel uživatele

Ruční vysavač CLEANmaxx 800W

Ruční vysavač CLEANmaxx 800W

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Ruční vysavač CLEANmaxx 800WVelikost v cm: Délka: 28 Šířka: 13,6 Výška: 17,3Skupina výrobků: elektronika, péče o podlahuRuční vysavač CLEANmaxx 2 v 1 Power Plus Je to mnohem víc než jen ruční vysavač: s ručním vysavačem „CLEANmaxx“ Power Plus 2 v 1 nejen vysáváte nečistoty, ale můžete je i vyfouknout ze všech koutů, všech štěrbin a všech koutů! Inovativní ruční vysavač s omyvatelným filtrem využívá odpadní vzduch k míchání drobků, prachu, nečistot nebo listů a jejich tryskání dohromady. Jednoduše připojte hadici k zadní části vysavače.Ruční vysavač „CLEANmaxx“ 2 v 1 Power Plus má také praktické příslušenství, systém sběru nečistot bez sáčků a ramenní popruh pro větší flexibilitu.Nyní můžete zajistit optimální čistotu ve svém bytě, automobilu a dokonce i na terase nebo balkonu a odstranit těžko dostupné nečistoty!Technické parametry:- Napájení: 220-240 V, 50 Hz, 800 W- Rozměry: 28 x 13 x 17 cm- Příslušenství: sací hadice, široký sací kartáč, úzký sací kartáč, nástavec kartáče, kombinovaná štěrbinová / čalounická hubice, odnímatelný pás na rameniPřeloženo strojově

1290 Kč s DPH

Skladové číslo: 01375

Dostupnost: Skladem

Ruční vysavač CLEANmaxx 800W

Velikost v cm: Délka: 28 Šířka: 13,6 Výška: 17,3

Skupina výrobků: elektronika, péče o podlahu

Ruční vysavač CLEANmaxx 2 v 1 Power Plus Je to mnohem víc než jen ruční vysavač: s ručním vysavačem „CLEANmaxx" Power Plus 2 v 1 nejen vysáváte nečistoty, ale můžete je i vyfouknout ze všech koutů, všech štěrbin a všech koutů! Inovativní ruční vysavač s omyvatelným filtrem využívá odpadní vzduch k míchání drobků, prachu, nečistot nebo listů a jejich tryskání dohromady. Jednoduše připojte hadici k zadní části vysavače.

Ruční vysavač „CLEANmaxx" 2 v 1 Power Plus má také praktické příslušenství, systém sběru nečistot bez sáčků a ramenní popruh pro větší flexibilitu.

Nyní můžete zajistit optimální čistotu ve svém bytě, automobilu a dokonce i na terase nebo balkonu a odstranit těžko dostupné nečistoty!

Technické parametry:
- Napájení: 220-240 V, 50 Hz, 800 W
- Rozměry: 28 x 13 x 17 cm
- Příslušenství: sací hadice, široký sací kartáč, úzký sací kartáč, nástavec kartáče, kombinovaná štěrbinová / čalounická hubice, odnímatelný pás na rameni

Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info