Panel uživatele

Kancelářská židle Lux

Kancelářská židle Lux

Hodnocení produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Kancelářská židle LuxPokud jste unaveni z toho, že se musíte každých 5 minut dostat z křesla, protože vaše svaly jsou plné, máme pro vás dobrou zprávu! Zde je řešení! Nejenom, že nám v práci brání nejenom kvalitní židle, ale mohou celý náš den zničit tím, že se vždycky postaví v pase a bolesti zad. Vylepšete svou pozici a nyní si užijte maximální pohodlí při práci nebo studiu! Pro pohodlí a pohodlí nenechává nic, co by bylo žádoucí.Tlusté polstrované sedadlo, loketní opěrka, nastavitelná opěrka hlavy, opěradlo skloněné 150 stupňů a skrytá opěrka nohou vám poskytnou maximální pohodlí v každodenním životě. Díky výjimečnému ergonomickému designu vám tato židle poskytne pohodlný odpočinek i po dlouhých hodinách. Díky své výšce a provedení plynového výtahu je také nastavitelný, jeho zadní a sedací plocha jsou mechanicky houpací. Díky své vysoce kvalitní ocelové základně a válečkům můžete použít na parkety nebo koberce. Vždy se můžete pohybovat po podlaze s lehkostí a lehkostí.Materiál: kov, tkanina, plastNosnost: 200 kgLoketní opěrka: zdeSešité: neNastavitelná výška: anoMechanika: plynový výtah + kyvný mechanismusExtra silné odpruženíPohodlné sedadloVestavěná opěrka pro nohyNastavitelná výška opěrky hlavy5-noha podstavec s kolyJednoduché, snadno sestavitelnéPřeloženo strojově

2900 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do týdne

Kancelářská židle Lux
Pokud jste unaveni z toho, že se musíte každých 5 minut dostat z křesla, protože vaše svaly jsou plné, máme pro vás dobrou zprávu! Zde je řešení!

Nejenom, že nám v práci brání nejenom kvalitní židle, ale mohou celý náš den zničit tím, že se vždycky postaví v pase a bolesti zad.

Vylepšete svou pozici a nyní si užijte maximální pohodlí při práci nebo studiu!

Pro pohodlí a pohodlí nenechává nic, co by bylo žádoucí.

Tlusté polstrované sedadlo, loketní opěrka, nastavitelná opěrka hlavy, opěradlo skloněné 150 stupňů a skrytá opěrka nohou vám poskytnou maximální pohodlí v každodenním životě.

Díky výjimečnému ergonomickému designu vám tato židle poskytne pohodlný odpočinek i po dlouhých hodinách.

Díky své výšce a provedení plynového výtahu je také nastavitelný, jeho zadní a sedací plocha jsou mechanicky houpací.

Díky své vysoce kvalitní ocelové základně a válečkům můžete použít na parkety nebo koberce. Vždy se můžete pohybovat po podlaze s lehkostí a lehkostí.

Materiál: kov, tkanina, plast
Nosnost: 200 kg
Loketní opěrka: zde
Sešité: ne
Nastavitelná výška: ano
Mechanika: plynový výtah + kyvný mechanismus

Extra silné odpružení
Pohodlné sedadlo
Vestavěná opěrka pro nohy
Nastavitelná výška opěrky hlavy
5-noha podstavec s koly

Jednoduché, snadno sestavitelné
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info