Panel uživatele

Kosmetické zrcátko LED Light 10X

Kosmetické zrcátko LED Light 10X

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Kosmetické zrcátko LED Light 10X přísavka bílá10X Stmívatelné kosmetické zrcátko s LED osvětlením a přísavkou - bílé NOVINKAKoupelnové zrcadlo, Mirror 10x, Zrcadlo s přísavkou, Make-up zrcadlo 10x10násobné zvětšení a přirozené světlo LED:Poskytuje další světlo během rutinní péče a umožňuje vám zaostřit na konkrétní část obličeje pro profesionální povrchovou úpravu; ideální pro aplikaci make-upu a další kosmetické procedury, které vyžadují mimořádnou přesnost, jako je aplikace kontaktních čoček a pinzeta na obočí, přesná pinzeta, holení, styling a péče o obličej.Rotace o 360 ° a silná přísavka:rotace o 360 °, která pomáhá přizpůsobit se libovolnému požadovanému úhlu nebo poloze; Silná přísavka snadno uzamkne zrcadlo na jakémkoli čistém, hladkém a čistém povrchu; jako na stole, zdi, okně nebo dokonce na větším zrcadle.Kompaktní a připravené k cestování:Vezměte toto bezdrátové zrcadlo s sebou, ať jste kdekoli. Ložnice nebo koupelna, toaletní stolek nebo stěna, toto zrcadlo snadno přilne na jakýkoli plochý neporézní povrch, jako je sklo, žula nebo mramor; Ideální pro cestování, skládací pro kompaktní úložiště.Pohodlný spínač zapnutí / vypnutí s předním stmívačem:Lehce stiskněte tlačítko zapnutí / vypnutí. Na sacím zrcátku pro zapnutí nebo vypnutí, vhodné pro ženský make-up nebo pánské holení.Obdržíte 18,5 cm kulaté zrcadlo s 10násobným zvětšením. Funguje na 3 baterie AAA (nejsou součástí balení).BEZPEČNOST -funkce automatického vypnutí 90 minut, ochrana proti přehřátí je bezpečná a bezproblémová.PRANÍ -Tento nenápadný materiál je navržen tak, aby byl odolný a snadno se umývalPřeloženo strojově

399 Kč s DPH

Skladové číslo: N1000239

Dostupnost: Skladem

Kosmetické zrcátko LED Light 10X přísavka bílá

10X Stmívatelné kosmetické zrcátko s LED osvětlením a přísavkou - bílé NOVINKA

Koupelnové zrcadlo, Mirror 10x, Zrcadlo s přísavkou, Make-up zrcadlo 10x
10násobné zvětšení a přirozené světlo LED:
Poskytuje další světlo během rutinní péče a umožňuje vám zaostřit na konkrétní část obličeje pro profesionální povrchovou úpravu; ideální pro aplikaci make-upu a další kosmetické procedury, které vyžadují mimořádnou přesnost, jako je aplikace kontaktních čoček a pinzeta na obočí, přesná pinzeta, holení, styling a péče o obličej.

Rotace o 360 ° a silná přísavka:
rotace o 360 °, která pomáhá přizpůsobit se libovolnému požadovanému úhlu nebo poloze; Silná přísavka snadno uzamkne zrcadlo na jakémkoli čistém, hladkém a čistém povrchu; jako na stole, zdi, okně nebo dokonce na větším zrcadle.

Kompaktní a připravené k cestování:
Vezměte toto bezdrátové zrcadlo s sebou, ať jste kdekoli. Ložnice nebo koupelna, toaletní stolek nebo stěna, toto zrcadlo snadno přilne na jakýkoli plochý neporézní povrch, jako je sklo, žula nebo mramor; Ideální pro cestování, skládací pro kompaktní úložiště.

Pohodlný spínač zapnutí / vypnutí s předním stmívačem:
Lehce stiskněte tlačítko zapnutí / vypnutí. Na sacím zrcátku pro zapnutí nebo vypnutí, vhodné pro ženský make-up nebo pánské holení.

Obdržíte 18,5 cm kulaté zrcadlo s 10násobným zvětšením. Funguje na 3 baterie AAA (nejsou součástí balení).

BEZPEČNOST -
funkce automatického vypnutí 90 minut, ochrana proti přehřátí je bezpečná a bezproblémová.

PRANÍ -
Tento nenápadný materiál je navržen tak, aby byl odolný a snadno se umýval
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info