Panel uživatele

Kosmetické zrcadlo LED 1X stmívač 10X

Kosmetické zrcadlo LED 1X stmívač 10X

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Kosmetické zrcadlo LED 1X stmívač 10X Make-up zrcadlo 24 LED stmívač 1X, 10X bílé NEWSUMITmake-up zrcadlo, stolní zrcadlo, led make-up zrcadloDotykový displej, kosmetické zrcátko se stmívatelnou dotykovou obrazovkou LED s 24 LED diodami, které se stlačí, když stisknete a podržíte dotykové tlačítko, abyste získali přesně to množství „replikovaného přirozeného světla“, které potřebujete pro retušování make-upu nebo aplikaci umělých řas.360 ° horizontální rotace a 180 ° vertikální rotace, najděte svůj dokonalý pozorovací úhel díky rotaci o 180 ° fantastického osvětleného luxusního kosmetického zrcátka, které vám usnadní kontrolu make-upu nebo vlasů z jakéhokoli úhlu. Podívejte se na nejjemnější detaily s odnímatelným přesným zrcadlem s 10násobným zvětšením a přísavkou pro vaše pohodlí.Naše zrcátka na líčení s vysokým rozlišením vám pomohou vidět všechny detaily pomocí velkého 10,7 palcového zrcadla s vysokým rozlišením obklopeného 21 nádhernými LED světly navrženými tak, aby napodobovaly přirozené světlo, které lze snadno ztlumit.Snadno přenosné, bezdrátové, lehké a napájené bateriemi AA (nejsou součástí balení). Toto LED zrcadlo na make-up je ideální pro použití ve skříňkách, ložnicích, domech přátel, divadelní třídě nebo na jakémkoli stole, který lze přeměnit na stůl na líčení. Certifikace špičkového kosmetického zrcátka:Toto konkrétní kosmetické zrcátko je certifikováno různými subjekty, včetně FCC, ROHS a CE, což zaručuje vysokou kvalitu použití jako kosmetického zrcátka.Přeloženo strojově

520 Kč s DPH

Skladové číslo: N1000238

Dostupnost: Skladem

Kosmetické zrcadlo LED 1X stmívač 10X bílá
Make-up zrcadlo 24 LED stmívač 1X, 10X bílé NEWSUMIT

make-up zrcadlo, stolní zrcadlo, led make-up zrcadlo

Dotykový displej, kosmetické zrcátko se stmívatelnou dotykovou obrazovkou LED s 24 LED diodami, které se stlačí, když stisknete a podržíte dotykové tlačítko, abyste získali přesně to množství „replikovaného přirozeného světla", které potřebujete pro retušování make-upu nebo aplikaci umělých řas.

360 ° horizontální rotace a 180 ° vertikální rotace, najděte svůj dokonalý pozorovací úhel díky rotaci o 180 ° fantastického osvětleného luxusního kosmetického zrcátka, které vám usnadní kontrolu make-upu nebo vlasů z jakéhokoli úhlu. Podívejte se na nejjemnější detaily s odnímatelným přesným zrcadlem s 10násobným zvětšením a přísavkou pro vaše pohodlí.

Naše zrcátka na líčení s vysokým rozlišením vám pomohou vidět všechny detaily pomocí velkého 10,7 palcového zrcadla s vysokým rozlišením obklopeného 21 nádhernými LED světly navrženými tak, aby napodobovaly přirozené světlo, které lze snadno ztlumit.

Snadno přenosné, bezdrátové, lehké a napájené bateriemi AA (nejsou součástí balení). Toto LED zrcadlo na make-up je ideální pro použití ve skříňkách, ložnicích, domech přátel, divadelní třídě nebo na jakémkoli stole, který lze přeměnit na stůl na líčení. Certifikace špičkového kosmetického zrcátka

:
Toto konkrétní kosmetické zrcátko je certifikováno různými subjekty, včetně FCC, ROHS a CE, což zaručuje vysokou kvalitu použití jako kosmetického zrcátka.
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info