Panel uživatele

Akumulátorový ruční vysavač s mopem G2

Akumulátorový ruční vysavač s mopem G2

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Akumulátorový ruční vysavač s mopem G2Akumulátorový ruční vysavač s elektrickým kartáčem Technická specifikace: Vysoce kvalitní Lehký a šikovný Má nádobu na nečistoty Snadné vyprazdňování Nádoba na podlahu se zapínáním na suchý zip Lze ji otočit o 360 stupňů Má vypínač Zapnuto / Vypnuto Pracovní doba: na plně nabitou baterii - až 90 minut . Doba nabíjení: 3 h Napájení: vestavěná baterie 3,7 V / 1 200 mAh Nabíjení: kabel USB Produkt je certifikován CE Rozměry: Délka rukojeti: 112 cm Délka štětce: 16 cm Šířka štětce: 30 cm Dostupné barvy: Vzhledem k náhodnému zabalení zboží výrobcem v hromadném balení zboží je dodáváno v mixu barev. Není možný výběr barev. Černá Bílá Sada obsahuje: Zcela nový elektrický kartáč Baterie USB kabel Podlahová utěrka Originální baleníPřeloženo strojově

950 Kč s DPH

Skladové číslo: 15775

Dostupnost: Do týdne

Akumulátorový ruční vysavač s mopem G2
Díky našemu bezdrátovému elektrickému kartáčku napájenému z baterie se do vašich domovů dostane produkt nejnovější technologické generace.

Tajemstvím efektivního a rychlého čištění jsou rotující kulaté sběrací kartáče. Tyto kartáče opatrně shromažďují veškerou špínu, prach, drobky, ať už terakotu, parkety nebo koberec a koberce. Ke kartáčku můžete navíc připevnit hadřík, aby byla podlaha po vysávání ještě čistší.

Pouzdro kartáče je tak ploché, že ho lze snadno zasunout pod skříně, postele atd. Má závěs na rukojeti, který umožňuje jeho volné otočení o 360 stupňů. Prach a nečistoty se shromažďují ve snadno vyprázdnitelné nádobě. Kartáč se nabíjí kabelem USB, který je součástí sady.

Vysoká kvalita
Lehké a praktické
Má nádobu na nečistoty
Snadné vyprázdnění nádoby
Podlahová tkanina se zapínáním na suchý zip
Lze jej otočit o 360 stupňů
Má vypínač
Pracovní doba: na plně nabitou baterii - až 90 minut.
Doba nabíjení: 3 hodiny
Napájení: vestavěná baterie 3,7 V / 1 200 mAh
Nabíjení: kabel USB
Výrobek je certifikován CE
Přeloženo strojově

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info