Panel uživatele

Generátor ozonu Galaxy

Generátor ozonu Galaxy

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Generátor ozonu Galaxy2v1 Vysoce kvalitní ozonátor pro dezinfekci místností (včetně automobilů a klimatizačních systémů) a sterilizaci potravin.Specifikace:výkon: 18Wnapájecí zdroj: 230V 50 / 60Hzúčinnost: 500mg / h5 programů na výběr s různými pracovními dobami 5-60minrozměry: 24x15,5x7Zahrnuto: hadicegenerátoruozónu přibližně 160 cm a 2 kameny pro vodní ozonizačníkolíky pro upevnění na zeď1) Funkce sterilizace potravin (pomocí kamennétrubice ): -Zabíjí bakterie, viry, plísně v potravinářských výrobcích, které nejsme schopni důkladně umýt tradičním způsobem.-Vzhledem k ozonátoru se můžeme zbavit škodlivých pesticidů a chemikálií používaných při pěstování rostlin.-Dezinfekce nikdy nebyla tak snadná! Jednoduše vložte hadičky a dezinfikované potraviny (ovoce, zeleninu, maso atd.) Do surové studené vody a spusťte ozonátor.- Zařízení je také skvělé pro dezinfekci drobných předmětů, jako jsou dětské hračky.2) Funkce sterilizace místnosti (bez použití hadice s vodním kamenem):- Vestavěný časovač umožňuje nastavit pracovní dobu, takže se nemusíte vystavovat pobytu v místnosti s vysokou koncentrací ozonu.- Malá velikost zařízení umožňuje snadné přenášení.- Ozonizace vám kromě sterilizace vzduchem umožní zbavit se nepříjemných pachů, plísní, plísní atd. Je ideální pro dezinfekci např. Ledniček, spižíren, šatníků.Po dokončení dezinfekce by měla být místnost důkladně větrána, dokud nebude odstraněn zvláštní zápach ozonu.Přeloženo strojově

2050 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Generátor ozonu Galaxy
2v1 Vysoce kvalitní ozonátor pro dezinfekci místností (včetně automobilů a klimatizačních systémů) a sterilizaci potravin.

Specifikace:
výkon: 18W
napájecí zdroj: 230V 50 / 60Hz
účinnost: 500mg / h
5 programů na výběr s různými pracovními dobami 5-60min
rozměry: 24x15,5x7

Zahrnuto: hadice
generátoru
ozónu přibližně 160 cm a 2 kameny pro vodní ozonizační
kolíky pro upevnění na zeď

1) Funkce sterilizace potravin (pomocí kamenné

trubice ): -Zabíjí bakterie, viry, plísně v potravinářských výrobcích, které nejsme schopni důkladně umýt tradičním způsobem.
-Vzhledem k ozonátoru se můžeme zbavit škodlivých pesticidů a chemikálií používaných při pěstování rostlin.
-Dezinfekce nikdy nebyla tak snadná! Jednoduše vložte hadičky a dezinfikované potraviny (ovoce, zeleninu, maso atd.) Do surové studené vody a spusťte ozonátor.
- Zařízení je také skvělé pro dezinfekci drobných předmětů, jako jsou dětské hračky.

2) Funkce sterilizace místnosti (bez použití hadice s vodním kamenem):

- Vestavěný časovač umožňuje nastavit pracovní dobu, takže se nemusíte vystavovat pobytu v místnosti s vysokou koncentrací ozonu.
- Malá velikost zařízení umožňuje snadné přenášení.
- Ozonizace vám kromě sterilizace vzduchem umožní zbavit se nepříjemných pachů, plísní, plísní atd. Je ideální pro dezinfekci např. Ledniček, spižíren, šatníků.

Po dokončení dezinfekce by měla být místnost důkladně větrána, dokud nebude odstraněn zvláštní zápach ozonu.
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info