Panel uživatele

Zahradní houpací křeslo

Zahradní houpací křeslo

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Zahradní houpací křesloDesignová zahradní houpačka - to je dokonalá relaxace pod širým nebem. Při relaxaci ve fantastickém prostředí se budete cítit výjimečně. Zahradní křeslo se stane skutečnou ozdobou. ať jej umístíme kamkoli. Její designový styl se perfektně hodí k designu moderní terasy i zahrady, navíc ji můžeme úspěšně umístit k bazénu.Zahradní houpačka byla navržena pro náročné uživatele. Jeho konstrukce je velmi silná a stabilní díky silným trubkám a pěnové ochraně. Houpací zahradní židle snadno vydrží zatížení 110 kg a díky ergonomickému designu na ní můžete dokonale a pohodlně relaxovat. Dodává se s tlustým polštářem, který dodává pocit měkkosti.

3900 Kč s DPH

Skladové číslo: 00012115

Dostupnost: Do týdne

Zahradní houpací křeslo
Designová zahradní houpačka - to je dokonalá relaxace pod širým nebem. Při relaxaci ve fantastickém prostředí se budete cítit výjimečně. Zahradní křeslo se stane skutečnou ozdobou. ať jej umístíme kamkoli. Její designový styl se perfektně hodí k designu moderní terasy i zahrady, navíc ji můžeme úspěšně umístit k bazénu.
Zahradní houpačka byla navržena pro náročné uživatele. Jeho konstrukce je velmi silná a stabilní díky silným trubkám a pěnové ochraně. Houpací zahradní židle snadno vydrží zatížení 110 kg a díky ergonomickému designu na ní můžete dokonale a pohodlně relaxovat. Dodává se s tlustým polštářem, který dodává pocit měkkosti.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info