Panel uživatele

Výběh pro králíky, morčata, psa

Výběh pro králíky, morčata,  psa

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Výběh pro králíky, morčata, psaohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem je určen pro starší psy, štěňata i pro jiná malá zvířata.PRAKTICKÝ - klec pro psy se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může vstoupit náš mazlíček. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi, ohrádka pro domácí mazlíčky je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, jako je ABS, díky čemuž je příslušenství pevné a extrémně odolné, což vám bude sloužit po dlouhou dobu.SPECIFIKACE - pro vlastní montáž; Materiál ABS; rozměry produktu: 90/90 / 60cm; hmotnost: 4,30 kg; hmotnost v balení: 5 kg.SPECIFIKACE:pro vlastní montážMateriál ABSrozměry produktu: 90/90 / 60cmhmotnost: 4,30 kghmotnost v balení: 5 kg

1350 Kč s DPH

Skladové číslo: 00015743

Dostupnost: Do 3 dnů

Výběh pro králíky, morčata, psa

ohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem je určen pro starší psy, štěňata i pro jiná malá zvířata.
PRAKTICKÝ - klec pro psy se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může vstoupit náš mazlíček. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi, ohrádka pro domácí mazlíčky je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, jako je ABS, díky čemuž je příslušenství pevné a extrémně odolné, což vám bude sloužit po dlouhou dobu.
SPECIFIKACE - pro vlastní montáž; Materiál ABS; rozměry produktu: 90/90 / 60cm; hmotnost: 4,30 kg; hmotnost v balení: 5 kg.
SPECIFIKACE:

pro vlastní montáž
Materiál ABS
rozměry produktu: 90/90 / 60cm
hmotnost: 4,30 kg
hmotnost v balení: 5 kg

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info