Panel uživatele

Insekticidní lampa proti hmyzu IKN20

Insekticidní lampa proti hmyzu IKN20

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Insekticidní lampa proti hmyzu IKN20Funguje bez použití chemiePomocí UVA lamp přitahuje hmyz, který zemřel elektrickým proudem po dotyku vysokonapěťové sítě a spadl do zásobníkuJe neškodný pro lidi a domácí zvířataPoskytuje nepřetržitou práci až 40 000 hodinPostaven z pevné kovové konstrukce a vysoce kvalitních materiálůInsekticidní lampa IKN20 o výkonu 20 wattů je určena pro vnitřní použití, doporučuje se pro místnosti do 100 m2 . Vyrobeno z kovu a vysoce kvalitních plastů. Účinně bojuje proti všem létajícím hmyzům: komárům, mouchám a octům. Lampa produkuje světlo, které láká létající hmyz. Hmyz zemře elektrickým proudem, když se dotkne sítě vysokého napětí.

860 Kč s DPH

Skladové číslo: LAMP OWAD IKN- 20BLAC

Dostupnost: Skladem

Insekticidní lampa proti hmyzu IKN20
Funguje bez použití chemie
Pomocí UVA lamp přitahuje hmyz, který zemřel elektrickým proudem po dotyku vysokonapěťové sítě a spadl do zásobníku
Je neškodný pro lidi a domácí zvířata
Poskytuje nepřetržitou práci až 40 000 hodin
Postaven z pevné kovové konstrukce a vysoce kvalitních materiálů
Insekticidní lampa IKN20 o výkonu 20 wattů je určena pro vnitřní použití, doporučuje se pro místnosti do 100 m2 . Vyrobeno z kovu a vysoce kvalitních plastů. Účinně bojuje proti všem létajícím hmyzům: komárům, mouchám a octům. Lampa produkuje světlo, které láká létající hmyz. Hmyz zemře elektrickým proudem, když se dotkne sítě vysokého napětí.
BEZPEČNÉ PRO LIDI A ZVÍŘATA
Díky použití moderní technologie s UVA lampami je boj proti náročnému hmyzu možný bez použití chemických látek (nevyzařuje škodlivé látky).
DLOUHÁ PRACOVNÍ DOBA
Díky použití dlouhotrvajících transformátorů nové generace mohou lampy pracovat nepřetržitě až 40 000 hodin.
DALŠÍ MOŽNOSTI
Lampa je vybavena zasouvacím podnosem, který usnadňuje odstraňování mrtvého hmyzu. Je možné lampu nasadit nebo zavěsit (včetně řetězu).

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info