Panel uživatele

Elektrický, přenosný miniradiátor HeatCube

Elektrický, přenosný miniradiátor HeatCube

Hodnocení produktu: 4.89/5 (18x)

Vaše hodnocení:

Elektrický, přenosný miniradiátor HeatCube InnovaGoods Home Climate! Navštivte radiátory a topní tělesa sekci a objednejte nyní!Malý elektrický radiátor, který můžete kamkoliv přenést díky jeho přenosnému designu omezených rozměrů. Ideální k umístění blízko (na stůl, na podlahu...) a cítit příjemný pocit tepla, když si čtete, pracujete, díváte se na televizi atd. Držadlo se používá také jako mechanismus zapínání a vypínání, posouváním dopředu nebo dozadu. Radiátor se nezapne, pokud není podepřen rovnou základnou; z bezpečnostních důvodů se automaticky vypne, pokud spadne nebo se převrátí.Materiál: ABSOriginální a přenosný designTyp: ElektrickýRedukovaná kompaktní velikostTeplota max.: 90~120 ºCTransportní držadlo - vypínač zapnuto/vypnutoOchrana proti přehřátíPojistka proti převrhnutí: Automatické vypínáníProtiskluzová podložkaNosná rukojeťLehký, praktický a snadno použitelnýPohodlné, jednoduché a bezpečné užíváníZabírá málo místaSnadné uložení a přenosPříkon: 500 W220-240 V / 50-60 HzTyp zástrčky: Bez baterií či nabíjeníDélka kabelu: 100 cmPřibližné rozměry: 10,5 x 14,5 x 10,5 cm

750 Kč s DPH

Skladové číslo: V0103152

Dostupnost: Do týdne

Elektrický, přenosný miniradiátor HeatCube InnovaGoods Home Climate! Navštivte radiátory a topní tělesa sekci a objednejte nyní!

Malý elektrický radiátor, který můžete kamkoliv přenést díky jeho přenosnému designu omezených rozměrů. Ideální k umístění blízko (na stůl, na podlahu...) a cítit příjemný pocit tepla, když si čtete, pracujete, díváte se na televizi atd. Držadlo se používá také jako mechanismus zapínání a vypínání, posouváním dopředu nebo dozadu. Radiátor se nezapne, pokud není podepřen rovnou základnou; z bezpečnostních důvodů se automaticky vypne, pokud spadne nebo se převrátí.

Materiál: ABS
Originální a přenosný design
Typ: Elektrický
Redukovaná kompaktní velikost
Teplota max.: 90~120 ºC
Transportní držadlo - vypínač zapnuto/vypnuto
Ochrana proti přehřátí
Pojistka proti převrhnutí: Automatické vypínání
Protiskluzová podložka
Nosná rukojeť
Lehký, praktický a snadno použitelný
Pohodlné, jednoduché a bezpečné užívání
Zabírá málo místa
Snadné uložení a přenos
Příkon: 500 W
220-240 V / 50-60 Hz
Typ zástrčky: Bez baterií či nabíjení
Délka kabelu: 100 cm
Přibližné rozměry: 10,5 x 14,5 x 10,5 cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info