Panel uživatele

Antiparazitní odpuzovač s ultrazvukem elektromagnetický

Antiparazitní odpuzovač s ultrazvukem elektromagnetický

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Antiparazitní odpuzovač s ultrazvukem elektromagnetickýChraňte svou rodinu před škůdci a nemocemi a nevýhodami, které jsou spojeny s Cenocco CC-9097, odpuzujícím škůdcem Advanced 2v1, ultrazvukovým a elektromagnetickým. Tento odpuzovač škůdců využívá nejnovější ultrazvukovou technologii. Vysokotlaké převodníky, ne normální ultrazvukové výkonné reproduktory nemohou. Neslyšeno lidmi ani domácími mazlíčky, jejich bušení do ušních bubínků malých tvorů, kteří napadnou váš domov. Stejně jako přerušovaně zní hlasitá siréna, zaútočte na parazity za účelem lovu. Jednotka funguje úpravou stávajícího elektromagnetického pole ve vaší domácnosti nebo na pracovišti. Vysílá krátký výboj nebo puls elektromotorické síly stávajícím vedením, takžePřipojte produkt do hlavní zásuvky a zkontrolujte, zda je zapnutý. Červené světlo svítí během provozu. Žluté světlo je pro elektromagnetickou funkci a zelené pro funkci ultrazvuku. Blikající žluté světlo indikuje správnou elektromagnetickou funkci. Blikající zelené světlo znamená, že funkce ultrazvuku funguje správně. Nechejte jednotku 24 hodin 24, 365 dní v roce. Pokud potřebujete druhé zařízení, ujistěte se, že je dostatečně připojeno k druhému produktu, jednotka produktu pokrývá přibližně 300 metrů čtverečních.

499 Kč s DPH

Skladové číslo: 85437090

Dostupnost: Do týdne

Antiparazitní odpuzovač s ultrazvukem elektromagnetický

Chraňte svou rodinu před škůdci a nemocemi a nevýhodami, které jsou spojeny s Cenocco CC-9097, odpuzujícím škůdcem Advanced 2v1, ultrazvukovým a elektromagnetickým. Tento odpuzovač škůdců využívá nejnovější ultrazvukovou technologii. Vysokotlaké převodníky, ne normální ultrazvukové výkonné reproduktory nemohou. Neslyšeno lidmi ani domácími mazlíčky, jejich bušení do ušních bubínků malých tvorů, kteří napadnou váš domov. Stejně jako přerušovaně zní hlasitá siréna, zaútočte na parazity za účelem lovu. Jednotka funguje úpravou stávajícího elektromagnetického pole ve vaší domácnosti nebo na pracovišti. Vysílá krátký výboj nebo puls elektromotorické síly stávajícím vedením, takže
Připojte produkt do hlavní zásuvky a zkontrolujte, zda je zapnutý. Červené světlo svítí během provozu. Žluté světlo je pro elektromagnetickou funkci a zelené pro funkci ultrazvuku. Blikající žluté světlo indikuje správnou elektromagnetickou funkci. Blikající zelené světlo znamená, že funkce ultrazvuku funguje správně. Nechejte jednotku 24 hodin 24, 365 dní v roce. Pokud potřebujete druhé zařízení, ujistěte se, že je dostatečně připojeno k druhému produktu, jednotka produktu pokrývá přibližně 300 metrů čtverečních.

funkce:

Používá ultrazvukovou a elektromagnetickou technologii
Pracující svědek
Night Smart Touch
Dostatek síly k odpuzování myší, švábů, pavouků, hmyzu, much, komárů, mravenců a hlodavců
Silnější a efektivnější
S proměnlivou frekvencí pro hmyz a hlodavce si na zvuk nezvykněte
Přiložený návod k použití
Lehká práce
Bez chemikálií, netoxický, přichází s nocí
Žádné náhradní změny, žádná údržba, neurčité
Bezpečné, efektivní a efektivní
Snadné použití, stačí zástrčka
Certifikace: CE, RoHS, PSE, REACH, OIOS

Vlastnosti:

Výrobce: Cenocco Home
bílá barva
Materiály: ABS
Dosah: 300 metrů čtverečních
Jmenovité napětí: 114-240v
Frekvence: 50-60 Hz
Spotřeba energie: 2 W 8 W (max)
funkce zeleného světla: funkce ultrazvuku
Funkce žlutého světla: Elektromagnetická funkce

UPOZORNĚNÍ:
Toto zařízení NEVYSTAVUJTE kapání a postříkání vodou nebo kapalinou může způsobit zkrat.
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info