Panel uživatele

Ohřívací box na jídlo Multi XLine

Ohřívací box na jídlo Multi XLine

Hodnocení produktu: 3.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Ohřívací box na jídlo Multi XLineElektrický ohřívač potravinDigitální displej s dotykovým panelemFunkce vaření a ohřívání - pouze 10 minut!Teplota ohřevu 100 ° CKompaktní velikost - ideální pro malou kuchyň nebo kancelářKeramická nádoba, která usnadňuje zahřívání a zabraňuje ulpívání

1990 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Ohřívací box na jídlo Multi XLine

Elektrický ohřívač potravin
Digitální displej s dotykovým panelem
Funkce vaření a ohřívání - pouze 10 minut!
Teplota ohřevu 100 ° C
Kompaktní velikost - ideální pro malou kuchyň nebo kancelář
Keramická nádoba, která usnadňuje zahřívání a zabraňuje ulpívání
Pevný kryt
Celkový objem 1 litr
Včetně přepravní tašky
Elektrický ohřívač potravin Multi Lunch Box MLB911 X-LINE je kombinací funkčnosti a mobility. Je ideální jak pro rychlou přípravu jídla vařením, tak pro pohodlné ohřívání hotového jídla. Pevné a esteticky vyrobené zařízení je vybaveno topným tělesem, které umožňuje ohřívat jídlo expresním tempem. Zařízení je vybaveno digitálním ovládacím panelem se 2 funkcemi:
vaření s časovačem od 1 minuty do 9 hodin
předehřátí - stačí 10 minut
Multi Lunch Box MLB911 X-LINE je řešení pro lidi, kteří si cení aktivity a zdravé výživy. Díky kompaktní velikosti je zařízení ideální pro malou kuchyň nebo kancelář.
Klíčové vlastnosti modelu MLB911 X-LINE

STYLOVÝ
A ODOLNÝ DESIGN
Originální design řady X-LINE dokonale odpovídá aktuálním trendům. Díky solidnímu zpracování, vysoce kvalitním materiálům a matné módní barvě vynikne váš Multi Lunch Box - a vy s ním!

ZAHŘÍVÁNÍ
HOTOVÉHO JÍDLA
Elektrický Multi Lunch Box je ideální pro pohodlné ohřívání hotového jídla mimo domov. Zařízení je vybaveno topným tělesem, které vám umožní ohřát jídlo do 10 minut.

DIGITÁLNÍ
OVLÁDACÍ PANEL
Zařízení je vybaveno digitálním displejem s dotykovým panelem, který umožňuje ovládání funkcí: vaření s časovačem od 1 minuty do 9 hodin a ohřev - pouhých 10 minut.

NÁDOBA
S KERAMICKÝM POVRCHEM
Hlavní nádoba o objemu 1 litr má keramický povrch, který usnadňuje (urychluje) ohřev a čištění a zabraňuje ulpívání potravin.

KOMPAKTNÍ
VELIKOST A HMOTNOST
Multi Lunch Box je kombinací funkčnosti a mobility. Díky kompaktní velikosti je zařízení ideální pro malou kuchyň nebo kancelář.

VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Sada obsahuje přepravní tašku s praktickou kapsou na příslušenství, ocelové příbory v elegantním kufříku a dvě další nádoby na salát, ovoce a zeleninu. To vše proto, abyste si mohli vychutnat chuť výjimečných pokrmů za všech podmínek.
Další funkce a vybavení
1 litr hlavní nádoby s keramickým povrchem
0,4 l nádoba, kterou lze umístit dovnitř zařízení
Další nádoba na salát, ovoce a zeleninu
Ocelové příbory v elegantním pouzdře
Pevný kryt
Teplota ohřevu 100 ° C
Přepravní taška pro zařízení
Náhradní pásek pro uzavření
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info