Panel uživatele

Magická kreslící tabulka EASYmaxx Malpad Magic Glow

Magická kreslící tabulka EASYmaxx Malpad Magic Glow

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Magická kreslící tabulka EASYmaxx Malpad Magic Glow EASYmaxx Malpad Magic Glow 4,5 V červená EASYmaxx Malpad Magic Glow 4,5 V červená

450 Kč s DPH

Skladové číslo: 01067

Dostupnost: Do 2 týdnů

Magická kreslící tabulka EASYmaxx Malpad Magic Glow
EASYmaxx Malpad Magic Glow  4,5 V červená
EASYmaxx Malpad Magic Glow  4,5 V červená

Barva / barvy v sadě / barvy smíchané v balení: červená

Velikost v cm: Délka: 25 Šířka: 19 Výška: 1,3

Skupina produktů: elektronika, zábava

6 barev v ceně - 3 oboustranné pera v neonových barvách, také jako praktická tabule na poznámky doma i na cestách,

Malířská deska s 8 brilantními světelnými efekty

Velcí i malí umělci nyní mohou znovu objevit radost z učení a malování - díky světelné malířské podložce „EASYmaxx"! Tato brilantní malířská deska v tabletu S 30 motivy na 15 šablonách a 3 dvojitými neonovými pastelkami v 6 nádherných barvách nabízí Design všechny podmínky pro veselé, barevné učení a zábavu při kreslení. Mimochodem také pomáhá podporovat kreativitu a koordinaci ruka-oko, stejně jako radost z učení.

Funguje to tak jednoduše: vložte jednu ze šablon a obrysy motivů pomocí neonových fixek. Po odstranění šablony již můžete vidět veselý barevný efekt na malířské podložce. Ale je ještě lepší, když stiskem tlačítka aktivujete funkci „magického" světla a vložíte černou fólii. Poté je téma osvětleno - dokonce s 8 různými světelnými efekty. Malovací podložku můžete také použít jako noční lampičku pro vaše děti nebo jako světelnou tabuli na poznámky.

Světlou malířskou podložku '' EASYmaxx'' lze rozložit, stejně jako pomocí přísavek na hladké povrchy, například na lednici. Můžete jej použít znovu a znovu, protože přiložený čisticí hadřík rychle a snadno odstraní všechny motivy. S touto nápaditou malířskou deskou se budou bavit nejen děti - je to také skvělá tvůrčí zábava pro dospělé!

Technické detaily:
- Materiál: ABS, akryl
- Rozměry (D x Š x V): Přibl. 25 x 20 x 2 cm
- Napájení: vyžaduje 3 baterie AAA (nejsou součástí balení)
- Rozsah dodávky: 1 malířská podložka, 1 černá fólie, 3 pera, 1 čisticí hadřík, 15 šablon
- Poznámky: Malovací podložka s LED diodami, malířskými fóliemi a fixkami je vhodná pro děti od 3 let (doporučení výrobce). Produkt používejte pouze s dodanými pery. Za žádných okolností byste neměli používat permanentní popisovače nebo jiná pera!
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info