Panel uživatele

Magnetická síť proti hmyzu

Magnetická síť proti hmyzu

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Magnetická síť proti hmyzu Ochraňte váš domov před otravným hmyzem díky této úžasné Magneto Mesh magnetické zácloně proti hmyzu! S touto praktickou záclonou na dveře proti hmyzu, kte

220 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do týdne

Magnetická síť proti hmyzu

Ochraňte váš domov před otravným hmyzem díky této úžasné Magneto Mesh magnetické zácloně proti hmyzu! S touto praktickou záclonou na dveře proti hmyzu, kterou jste mohli vidět v televizi, můžete klidně nechat otevřené dveře či okna a užívat si krásného počasí, aniž byste se museli obávat, že vám vlétne hmyz dovnitř. Magneto Mesh záclona byla speciálně navržena, aby díky pečlivě propletené síti zastavila mouchy, komáry, vosy atd. Magneto Mesh magnetická záclona proti hmyzu se velmi snadno používá: snadno se automaticky otvírá a zavírá díky magnetům na kraji záclony, které umožňují její magnetické zavření. I když máte plné ruce, tak ji budete moci bez problémů otevřít. I vaši domácí mazlíčci budou schopni procházet skrze Magneto Mesh magnetickou záclonu proti hmyzu.
Magneto Mesh magnetická záclona proti hmyzu je vyrobena z velmi lehké síťoviny, která propouští světlo. Magneto Mesh je ideální pro domy na pláži, na venkově, se zahradou nebo jakoukoli budovu. Perfektně se hodí pro dveře na dvorek, posuvné dveře, vchodové dveře, zadní dveře, dveře na balkón, stany, okna atd.

Rozměry: 210 x 100 cm (2 x 50 cm)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info