Panel uživatele

Plachta na zahradní nábytek DS Plus

Plachta na zahradní nábytek DS Plus

Hodnocení produktu: 4.22/5 (27x)

Vaše hodnocení:

Plachta na zahradní nábytek. Specifikace Barva: zelená Hmotnost: 100 g / m2 Materiál: PE Rozměry (délka / šířka / výška): 100/180/240 cm. Položka Hmotnost 1,35 kg Pokud necháte nábytek v dešti nebo slunečním světle po dlouhou dobu, povede to k rychlejšímu zničení. Kryt je vyroben z odolného materiálu odolného proti roztržení a vydrží mnoho let. Je zcela vodotěsný a chrání váš nábytek za nepříznivého počasí nebo při skladování mimo sezónu před vlhkostí, prachem a nečistotami - kryt nepoškrábá povrch. Efektivně chrání před vyblednutím materiálu, dřeva nebo plastu. Můžete jej využít pro zahradní nábytek s maximálně 6 židlemi, ale nejen pro zahradní houpačku, lavičku, gril, atd. Sklopený kryt je kompaktní a snadno se skladuje.

520 Kč s DPH

Skladové číslo: 7949

Dostupnost: Do týdne

Plachta na zahradní nábytek.

Specifikace

Barva: zelená
Hmotnost: 100 g / m2
Materiál: PE
Rozměry (délka / šířka / výška): 100/180/240 cm.
Položka Hmotnost 1,35 kg
Pokud necháte nábytek v dešti nebo slunečním světle po dlouhou dobu, povede to k rychlejšímu zničení. Kryt je vyroben z odolného materiálu odolného proti roztržení a vydrží mnoho let. Je zcela vodotěsný a chrání váš nábytek za nepříznivého počasí nebo při skladování mimo sezónu před vlhkostí, prachem a nečistotami - kryt nepoškrábá povrch.
Efektivně chrání před vyblednutím materiálu, dřeva nebo plastu. Můžete jej využít pro zahradní nábytek s maximálně 6 židlemi, ale nejen pro zahradní houpačku, lavičku, gril, atd.
Sklopený kryt je kompaktní a snadno se skladuje.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info