Panel uživatele

RC letadlo Piper J-3 CUB 2.4GHz RTF

RC letadlo Piper J-3 CUB 2.4GHz RTF

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

RC letadlo Piper J-3 CUB 2.4GHz RTFPředstavujeme věrně reprodukovaný model letadla RC Piper Cub J-3 ve verzi RTF. Díky své malé velikosti je ideální pro začátečníky i pro lidi, kteří nikdy neměli s RC modelováním kontakt. Sada obsahuje všechny komponenty nezbytné pro provoz letadla - tj. Baterii, nabíječku a vysílač. Model je již vybaven elektronikou a vrtulemi.Piper Cub je vyroben z pružné, velmi lehké a nárazuvzdorné EPP pěny , kterou lze snadno a rychle opravit v případě vážného poškození.Model J-3 lze velmi snadno pilotovat i pro začátečníky, ale i pokročilejší modeláři si ho budou užívat. Díky svým malým rozměrům je vhodný pro vnitřní i venkovní lety a dosah pilota (200 metrů) vám jistě umožní ztratit model z dohledu.Piper Cub J-3 se skvěle hodí pro různé akrobacie, jako jsou 360 zatáčky, smyčky, spirály atd.

1100 Kč s DPH

Skladové číslo: TPC / YEL-FX803

Dostupnost: Do týdne

RC letadlo Piper J-3 CUB 2.4GHz RTF
Představujeme věrně reprodukovaný model letadla RC Piper Cub J-3 ve verzi RTF. Díky své malé velikosti je ideální pro začátečníky i pro lidi, kteří nikdy neměli s RC modelováním kontakt. Sada obsahuje všechny komponenty nezbytné pro provoz letadla - tj. Baterii, nabíječku a vysílač. Model je již vybaven elektronikou a vrtulemi.
Piper Cub je vyroben z pružné, velmi lehké a nárazuvzdorné EPP pěny , kterou lze snadno a rychle opravit v případě vážného poškození.
Model J-3 lze velmi snadno pilotovat i pro začátečníky, ale i pokročilejší modeláři si ho budou užívat. Díky svým malým rozměrům je vhodný pro vnitřní i venkovní lety a dosah pilota (200 metrů) vám jistě umožní ztratit model z dohledu.

Piper Cub J-3 se skvěle hodí pro různé akrobacie, jako jsou 360 zatáčky, smyčky, spirály atd.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info