Panel uživatele

Dezinfekční dobíjecí UV lampa Lumean

Dezinfekční dobíjecí UV lampa Lumean

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Dezinfekční dobíjecí UV lampa Lumean InnovaGoods Gadget Tech, který nyní můžete zakoupit za velkoobchodní cenu na BigBuy. Navštivte ostatní čisticí potřeby sekci a objevte inovativní, vysoce kvalitní produkty, které si můžete zakoupit aniž byste navyšovali své skladové zásoby, pomocí naší dropshippingové služby.Přenosná dobíjecí dezinfekční UV lampa, která odstraňuje rychle a účinně bakterie a mikroorganizmy všeho druhu z předmětů ultrafialovým světlem. Díky svému kompaktnímu a lehkému designu téměř nezabere místo a lze ji snadno přenášet a uchovávat doma, v kanceláři, na cestách atd., abyste ji měli stále po ruce, když je třeba dezinfikovat předměty, dokonce ji lze pohodlně nosit v kabelce. Navíc funguje velmi jednoduše, jen je třeba zaměřit LED UV směrem k dezinfikovanému povrchu a dělat krouživé pohyby a aplikovat UV světlo na každou stranu povrchu během 59 sekund k celkové dezinfekci.Materiál: ABSOriginální a přenosný designTyp:ElektrickýNabíjecíDobití USB: Obsahuje kabel USB a mikro USBEko-přátelský: Bez chemických a toxických produktůAntibakteriální: 99 %Rychlá dezinfekce: 59 s2 LED UV-C 280 nm + 3 LED modrýTlačítko: On/OffAutomatické vypínáníBaterie: Li-ion 3,7 V / 300 mAhInput: C 5 V / 500 mALED: 0,5 WRedukovaná kompaktní velikostLehký, praktický a snadno použitelnýPohodlné, jednoduché a bezpečné užíváníSnadné uložení a přenosIdeální do domácnosti, kanceláře, na cesty atd.Přibližné rozměry: 3,5 x 14 x 1 cmBalení a návod ve 24

690 Kč s DPH

Skladové číslo: V0103184

Dostupnost: Skladem

Dezinfekční dobíjecí UV lampa Lumean InnovaGoods Gadget Tech, který nyní můžete zakoupit za velkoobchodní cenu na BigBuy. Navštivte ostatní čisticí potřeby sekci a objevte inovativní, vysoce kvalitní produkty, které si můžete zakoupit aniž byste navyšovali své skladové zásoby, pomocí naší dropshippingové služby.

Přenosná dobíjecí dezinfekční UV lampa, která odstraňuje rychle a účinně bakterie a mikroorganizmy všeho druhu z předmětů ultrafialovým světlem. Díky svému kompaktnímu a lehkému designu téměř nezabere místo a lze ji snadno přenášet a uchovávat doma, v kanceláři, na cestách atd., abyste ji měli stále po ruce, když je třeba dezinfikovat předměty, dokonce ji lze pohodlně nosit v kabelce. Navíc funguje velmi jednoduše, jen je třeba zaměřit LED UV směrem k dezinfikovanému povrchu a dělat krouživé pohyby a aplikovat UV světlo na každou stranu povrchu během 59 sekund k celkové dezinfekci.

Materiál: ABS
Originální a přenosný design
Typ:
Elektrický
Nabíjecí
Dobití USB: Obsahuje kabel USB a mikro USB
Eko-přátelský: Bez chemických a toxických produktů
Antibakteriální: 99 %
Rychlá dezinfekce: 59 s
2 LED UV-C 280 nm + 3 LED modrý
Tlačítko: On/Off
Automatické vypínání
Baterie: Li-ion 3,7 V / 300 mAh
Input: C 5 V / 500 mA
LED: 0,5 W
Redukovaná kompaktní velikost
Lehký, praktický a snadno použitelný
Pohodlné, jednoduché a bezpečné užívání
Snadné uložení a přenos
Ideální do domácnosti, kanceláře, na cesty atd.
Přibližné rozměry: 3,5 x 14 x 1 cm
Balení a návod ve 24

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info