Panel uživatele

Elektrická dečka na krk, ramena a záda

Elektrická dečka na krk, ramena a záda

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Elektrická dečka na krk, ramena a záda ,elektrická deka přes rameno, krk a záda 60x90 cmElektrická podložka na krk a záda, deka Elektrická dekolt, ramena a záda, bolesti zad, tepelné a studené ošetření, elektrická deka NEWSUMITMĚKKÝ A KOMFORTNÍ DOTYK -Rozměry 60 cm x 90 cm, vyrobený z polyesteru Vysoce kvalitní, který poskytuje měkký a pohodlný dotek pro příjemné nošení.Bolest uvolněna -Elektrická vložka pomáhá zahřát tělo, zmírňuje bolesti krku, ramen a zad. Podporuje krevní oběh, zlepšuje osoby trpící artritidou a uvolňuje jejich napnuté svaly.3 ÚROVEŇ TEPLOTY -Úroveň teploty můžete změnit podle svých potřeb vytápění. Díky posuvníku a obrazovce displeje Clara je ovládání opravdu jednoduché a snadné.BEZPEČNOST -funkce automatického vypnutí 90 minut, ochrana proti přehřátí je bezpečná a bezproblémová.PRANÍ -Materiál, který není znepokojující, je navržen tak, aby byl odolný a snadno se umýval díky vlhkému semiši.Přeloženo strojově

1350 Kč s DPH

Skladové číslo: N1000202

Dostupnost: Do týdne

Elektrická dečka na krk, ramena a záda ,
elektrická deka přes rameno, krk a záda 60x90 cm

Elektrická podložka na krk a záda, deka Elektrická dekolt, ramena a záda, bolesti zad, tepelné a studené ošetření, elektrická deka NEWSUMIT
MĚKKÝ A KOMFORTNÍ DOTYK -
Rozměry 60 cm x 90 cm, vyrobený z polyesteru Vysoce kvalitní, který poskytuje měkký a pohodlný dotek pro příjemné nošení.

Bolest uvolněna -
Elektrická vložka pomáhá zahřát tělo, zmírňuje bolesti krku, ramen a zad. Podporuje krevní oběh, zlepšuje osoby trpící artritidou a uvolňuje jejich napnuté svaly.

3 ÚROVEŇ TEPLOTY -
Úroveň teploty můžete změnit podle svých potřeb vytápění. Díky posuvníku a obrazovce displeje Clara je ovládání opravdu jednoduché a snadné.

BEZPEČNOST -
funkce automatického vypnutí 90 minut, ochrana proti přehřátí je bezpečná a bezproblémová.

PRANÍ -
Materiál, který není znepokojující, je navržen tak, aby byl odolný a snadno se umýval díky vlhkému semiši.

Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info