Panel uživatele

Zvlhčovač vzduchu UH102

Zvlhčovač vzduchu UH102

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Zvlhčovač vzduchu UH102Unikátní designProvoz zařízení až 8 hodin na jedno naplněníObjem nádrže 2,2 lVysoká účinnost - práce až 30m 2Terapie - možnost použití aromatických olejůSměr trysky lze změnitUltrazvukový zvlhčovač vzduchu UH102 Green je návrhem pro ty, kteří oceňují funkčnost a účinnost. Díky malým rozměrům a atraktivnímu designu se tento model perfektně hodí do každého prostoru - doma i v kanceláři. Ultrazvuková technologie zajišťující tichý provoz vám umožní vychutnat si správně navlhčený vzduch i během spánku.Klíčové vlastnosti modelu UH102 Green

620 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Zvlhčovač vzduchu UH102
Unikátní design
Provoz zařízení až 8 hodin na jedno naplnění
Objem nádrže 2,2 l
Vysoká účinnost - práce až 30m 2
Terapie - možnost použití aromatických olejů
Směr trysky lze změnit
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu UH102 Green je návrhem pro ty, kteří oceňují funkčnost a účinnost. Díky malým rozměrům a atraktivnímu designu se tento model perfektně hodí do každého prostoru - doma i v kanceláři. Ultrazvuková technologie zajišťující tichý provoz vám umožní vychutnat si správně navlhčený vzduch i během spánku.
Klíčové vlastnosti modelu UH102 Green

ULTRAZVUKOVÁ
TECHNOLOGIE
Díky moderním řešením je používání zvlhčovače také potěšením v noci. Ultrazvuková technologie zajišťuje pohodlí tiché práce.

SMĚR TRYSKY LZE ZMĚNIT
Použití pohyblivé trysky umožňuje změnit směr (2 polohy) výstupu mlhy. Díky tomu můžete nastavit provoz zařízení podle svých potřeb.

AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ
PŘI NEDOSTATKU VODY
Je to záruka bezpečnosti. Zvlhčovač sám řídí hladinu vody v nádobě a přestane pracovat ve správný okamžik.

NASTAVENÍ VÝKONU
VÝSTUPU MLHY
Sami se rozhodnete, jakou intenzitu hydratace chcete. Nastavení výkonu vyhazování mlhy vám umožní přizpůsobit provoz zvlhčovače vašim vlastním potřebám.

NEPŘERUŠOVANÁ
PRÁCE AŽ 8 HODIN
Použití nádrže na vodu o objemu 2,2 l a ultrazvukové technologie zajišťuje nepřetržitý provoz zvlhčovače po dobu až 8 hodin.

AROMATERAPIE
S VONNÝMI OLEJI
Můžete dávkovat vonné oleje, které podporují léčbu onemocnění horních cest dýchacích a pomáhají také při stavech zvýšeného nervového napětí.
Přeloženo strojově

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info