Panel uživatele

Stojan na pneumatiky

Stojan na pneumatiky

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Stojan na pneumatikyPraktický stojan na pneumatiky, zaručuje jejich bezpečné uložení. Vybaven držáky a čepy zajišťujícími deformaci pneumatiky a mechanické poškození. Zabraňuje hromadění vlhkosti a ztrátě tlaku. Na stojan lze uložit až 4 kola, vhodná pro všechny typy pneumatik a ráfků do 225 mm.Je vybaven praktickými koly a rukojetí, snadno se pohybuje a umožňuje vám uspořádat prostor a udržovat pořádek v garáži.TECHNICKÉ ÚDAJE:Rozměry: 80 cm / 60 cm / 120 cmHmotnost: 5,4 kgMateriál: kovBarva: červenáVýška rukojeti: 88 cmMaximální zatížení: 100 kg.SADA OBSAHUJE:1x stojan na pneumatiky,1x montážní sada,

1350 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do týdne

Stojan na pneumatiky
Praktický stojan na pneumatiky, zaručuje jejich bezpečné uložení. Vybaven držáky a čepy zajišťujícími deformaci pneumatiky a mechanické poškození. Zabraňuje hromadění vlhkosti a ztrátě tlaku. Na stojan lze uložit až 4 kola, vhodná pro všechny typy pneumatik a ráfků do 225 mm.
Je vybaven praktickými koly a rukojetí, snadno se pohybuje a umožňuje vám uspořádat prostor a udržovat pořádek v garáži.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozměry: 80 cm / 60 cm / 120 cm
Hmotnost: 5,4 kg
Materiál: kov
Barva: červená
Výška rukojeti: 88 cm
Maximální zatížení: 100 kg.

SADA OBSAHUJE:

1x stojan na pneumatiky,
1x montážní sada,

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info