Panel uživatele

Magnetický bederní pás pro páteř

Magnetický bederní  pás pro páteř

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Magnetický bederní pás pro páteřMAGNETICKÝ PÁS PRO LUMBAROVOU Páteř S 24 MAGNETYPro degenerativní a traumatické bolesti - pevný magnetický pás dokonale stabilizuje bederní oblast páteř magnety uklidňují degenerativní a posttraumatické bolesti páteř.ŠIROKÝ ROZSAH APLIKACÍ - páteřní pás má kromě zmírnění degenerativní a posttraumatické bolesti také další využití - bude ideální pro mimo jiné v případě revmatických bolestí, stejně jako v případě nemocí a napětí v případě nadměrné fyzické aktivity. Je také protizánětlivý a zlepšuje oběh .SNADNÉ POUŽITÍ - Magnetický bederní pás je snadno použitelné příslušenství. To stačí jednu stranu magnetického pásu dovnitř, aby těsně přiléhal k tělu , a poté jej vpředu připevněte pohodlným suchým zipem.VELIKOST L "VELCRO" - magnetický pás má docela univerzální velikost L, ale to není vše, protože lze jej upravit pomocí suchého zipu. Díky nim jej můžete snadno přizpůsobit svým potřebám.SPECIFIKACE - materiál: tkanina, lycra + magnet; velikost L; obvod pasu: 80-95 cm; Zapínání na suchý zip; 24 magnetů; rozměry: 20 / 100cm; hmotnost: 0,391 kg.SPECIFIKACEmateriál: tkanina, lycra + magnetvelikost L.pas: 80-95 cmZapínání na suchý zip24 magnetůrozměry: 20 / 100cmhmotnost: 0,391 kgZAHRNUTA:magnetický proužekSPECIFIKACEmateriál: tkanina, lycra + magnetvelikost XLpas: 85-100cmZapínání na suchý zip24 magnetůrozměry: 20 / 110cmhmotnost: 0,391 kgSPECIFIKACEmateriál: tkanina, lycra + magnetVelikost XXLobvod pasu: 95-110cmZapínání na suchý zip24 magnetůrozměry: 20 / 120cmhmotnost: 0,391 kg

690 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Magnetický bederní pás pro páteř

MAGNETICKÝ PÁS PRO LUMBAROVOU Páteř S 24 MAGNETY
Pro degenerativní a traumatické bolesti - pevný magnetický pás dokonale stabilizuje bederní oblast páteř magnety uklidňují degenerativní a posttraumatické bolesti páteř.
ŠIROKÝ ROZSAH APLIKACÍ - páteřní pás má kromě zmírnění degenerativní a posttraumatické bolesti také další využití - bude ideální pro mimo jiné v případě revmatických bolestí, stejně jako v případě nemocí a napětí v případě nadměrné fyzické aktivity. Je také protizánětlivý a zlepšuje oběh .
SNADNÉ POUŽITÍ - Magnetický bederní pás je snadno použitelné příslušenství. To stačí jednu stranu magnetického pásu dovnitř, aby těsně přiléhal k tělu , a poté jej vpředu připevněte pohodlným suchým zipem.
VELIKOST L "VELCRO" - magnetický pás má docela univerzální velikost L, ale to není vše, protože lze jej upravit pomocí suchého zipu. Díky nim jej můžete snadno přizpůsobit svým potřebám.
SPECIFIKACE - materiál: tkanina, lycra + magnet; velikost L; obvod pasu: 80-95 cm; Zapínání na suchý zip; 24 magnetů; rozměry: 20 / 100cm; hmotnost: 0,391 kg.
SPECIFIKACE

materiál: tkanina, lycra + magnet
velikost L.
pas: 80-95 cm
Zapínání na suchý zip
24 magnetů
rozměry: 20 / 100cm
hmotnost: 0,391 kg
ZAHRNUTA:

magnetický proužek

SPECIFIKACE

materiál: tkanina, lycra + magnet
velikost XL
pas: 85-100cm
Zapínání na suchý zip
24 magnetů
rozměry: 20 / 110cm
hmotnost: 0,391 kg

SPECIFIKACE

materiál: tkanina, lycra + magnet
Velikost XXL
obvod pasu: 95-110cm
Zapínání na suchý zip
24 magnetů
rozměry: 20 / 120cm
hmotnost: 0,391 kg

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info