Panel uživatele

Kamera endoskopická voděodolná 6 LED USB

Kamera endoskopická voděodolná 6 LED USB

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Kamera endoskopická voděodolná 6 LED USBVodotěsná kamera-endoskop poskytuje jasný obraz těžko dostupných míst. Zařízení je kompatibilní s počítači (Windows) a smartphony (Android - zařízení musí navíc podporovat USB OTG a připojení externí kamery).Flexibilní, odolný kabel 5 m. 6 LED diod zajišťuje optimální osvětlení. Správná volba pro profesionály, kutily, nadšence atd. Užitečné při ochraně proti poškození a korozi trubek a kabelů.Specifikace:třída krytí: IP67osvětlení: 6 LEDúhel záznamu: 66 stupňů.rozlišení videa: 640x480 (5,5 mm)nastavení intenzity světlaVčetně:zrcadlovýmagnetickýháčekmicroUSB - USB -A adaptérCD se softwarem pro Windows a Android.

499 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Do 3 dnů

Kamera endoskopická voděodolná 6 LED USB
Vodotěsná kamera-endoskop poskytuje jasný obraz těžko dostupných míst. Zařízení je kompatibilní s počítači (Windows) a smartphony (Android - zařízení musí navíc podporovat USB OTG a připojení externí kamery).
Flexibilní, odolný kabel 5 m. 6 LED diod zajišťuje optimální osvětlení. Správná volba pro profesionály, kutily, nadšence atd. Užitečné při ochraně proti poškození a korozi trubek a kabelů.

Specifikace:
třída krytí: IP67
osvětlení: 6 LED
úhel záznamu: 66 stupňů.
rozlišení videa: 640x480 (5,5 mm)
nastavení intenzity světla

Včetně:
zrcadlový
magnetický
háček
microUSB - USB -A adaptér
CD se softwarem pro Windows a Android.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info